رئیس بسیج مداحان به خانواده شهدای کرمان ادای احترام کرد+عکس

رئیس سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی کشور به خانواده‌های شهدای حادثه اخیر کرمان، ادای احترام کرد.

رئیس بسیج مداحان به خانواده شهدای کرمان ادای احترام کرد+عکس

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت مدیریت استراتژیک، مصطفی خورسندی رئیس سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی کشور پس از سفر به یزد، برای ادای احترام به مقام شهدای اخیر کرمان راهی این استان شد.  دلجویی از خانواده شهید مداح خورسندی در این خصوص به خبرنگار فارس اظهارداشت: در بدو ورود به استان کرمان، در مراسم ترحیم  شهید عادل رضایی شهید مداح حادثه اخیر کرمان شرکت کردیم. سپس با حضور در منزل این شهید والامقام از خانواده وی دلجویی و تجلیل شد.

رئیس سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی کشور در ادامه سفر به کرمان، با خانواده شهیدان سلطانی که در حادثه اخیر ۸ شهید را تقدیم نظام مقدس اسلامی کردند، دیدار و ضمن تفقد از پدر، مادر، پدربزرگ، خواهران و برادران شهید، برای آنان طلب صبر و اجر کرده و از ایشان تجلیل کرد.

تجلیل از شهید افغانستانی انفجار اخیر کرمان وی افزود: حضور در منزل شهید بامری از شهدای افغانستانی انفجار اخیر کرمان، آخرین مقصد سفر ما بود که از همسر و ۶ فرزند این شهید تجلیل شد.  خورسندی در پایان خاطرنشان کرد: در این دیدارها حاج حیدر خمسه و مادحین شاخص استان کرمان از جمله آقایان گلچین، منصوری، پورشمس، حسین خانی، کدخدایی و احدی همراه گروه سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی کشور بودند. تصاویری از این دیدارها در ادامه ببینید:

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید