شهادت مامور فداکار فرماندهی انتظامی فیروزآباد پس از تحمل 3 ماه مجروحیت

مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس با صدور اطلاعیه‌ای از شهادت سرهنگ احسان بخشنده یکی از ماموران انتظامی فیروزآباد که شهریورماه سال جاری در جریان درگیری با شرور مسلح مجروح شده بود خبر داد.

شهادت مامور فداکار فرماندهی انتظامی فیروزآباد پس از تحمل 3 ماه مجروحیت

به گزارش خبرگزرای فارس از شیراز، برابر این گزارش شامگاه دیشب (دوشنبه ۴ دی ماه) سرهنگ احسان بخشنده رئیس پلیس  امنیت عمومی شهرستان فیروزآباد که در تاریخ 26 شهریور ماه سال جاری در درگیری با شرور مسلح از ناحیه شکم مجروح شده بود پس از تحمل بیش از ۳ ماه درد و مجروحیت و به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد و آسمانی شد.

در این اطلاعیه ضمن تسلیت شهادت این مدافع امنیت به خانواده داغدار وی، مردم ولایتمدار و فرهنگی استان فارس و همکاران رشید و سلحشور وی در فراجا، مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید گرانقدر روز چهارشنبه ساعت 10 صبح در صحن مطهر شاهچراغ (ع) تشییع و برای خاکسپاری به زادگاهش در روستای “حسین‌آباد” از توابع بخش سیاخ دارنگون شیراز انتقال داده خواهد شد.

گفتنی است در پی رصد و نظارت صورت گرفته مشخص می‌شود شروری به هویت معلوم در بیست و ششم شهریورماه سال جاری در فضای مجازی اقدام به اوباش‌گری و قدرت نمایی با سلاح جنگی کلاش و همچنین تهدید به قتل کامیون‌داران با اسلحه مبنی بر اینکه اعتصاب کنند، می‌کرد، لذا ماموران انتظامی شهرستان فیروزآباد به سراکیپی شهید “احسان بخشنده” به همراه 2 نفر از کارکنان ضمن هماهنگی قضایی به محل اختفاء متهم واقع در روستای “دهبرم” در محور فیروزآباد- عسلویه اعزام، متهم که از حضور پلیس مطلع می‌شود در تاریکی شب و در انتهای کوچه پنهان و با سلاح کمری به سمت مأموران تیراندازی که منجر به مجروح شدن وی (احسان بخشنده) می‌شود.

برگزاری مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید فراجا در حرم مطهر شاهچراغ(ع)

سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: پیکر پاک و مطهر این شهید گرانقدر روز چهارشنبه ساعت 10 صبح در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) تشییع و برای خاکسپاری به زادگاهش در روستای “حسین‌آباد” از توابع بخش سیاخ دارنگون شیراز انتقال داده خواهد شد.

 

وی افزود: از مردم ولایتمدار و شهید پرور استان فارس دعوت به عمل می آید در مراسم تشییع این شهید گرانقدر در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) حضور به هم رسانند.

فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مدافع امنیت، گفت: شامگاه دوشنبه ۴ دی ماه، سرهنگ “احسان بخشنده” رئیس پلیس امنیت عمومی شهرستان فیروزآباد که در تاریخ 26 شهریور ماه سال جاری در درگیری با شرور مسلح از ناحیه شکم مجروح شده بود پس از تحمل بیش از ۳ ماه درد و مجروحیت و به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

پایان پیام/خ

دیدگاهتان را بنویسید