شرکت بیش از 1800 نفر در جشنواره قصه‌گویی چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و ۸۳۶ نفر از سراسر استان در جشنواره قصه‌گویی شرکت کردند که از این تعداد آثار ۳۹۰ نفر به دبیرخانه استانی ارسال و در پایان 15 اثر توسط داوران برگزیده شد.

شرکت بیش از 1800 نفر در جشنواره قصه‌گویی چهارمحال و بختیاری

حجت الله آسمند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: یک هزار و ۸۳۶ نفر از سراسر چهارمحال و بختیاری در جشنواره قصه‌گویی شرکت کردند که از این تعداد آثار ۳۹۰ نفر به دبیرخانه استانی ارسال و در پایان ۱۵ اثر توسط داوران برگزیده شد.

مدیرکل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی از ۲۰ تا ۲۲ آبان‌ماه در سالن سینمای اداره کل کانون پرورشی فکری کودک و نوجوان در چهارمحال و بختیاری برگزار شد که ۱۵ نفر به عنوان برگزیده از سوی داوران کشوری انتخاب شدند.

وی افزود: بیشترین شرکت‌کنندگان در جشنواره قصه‌گویی، بخش آزاد بود که کودکان، نوجوانان، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها در این جشنواره داوطلب بودند.

آسمند با اشاره به موضوع‌های متنوع جشنواره قصه‌گویی، یادآور شد: قصه‌گویی مدرن و کلاسیک، آیین‌های سنتی، کودکان غزه، سردار سلیمانی از جمله بخش‌های قصه‌گویی در این جشنواره بود.

پایان پیام/۶۸۰۴۳

دیدگاهتان را بنویسید