دهه فجر بازخوانی آرمان‌های انقلاب اسلامی است

معاون زیارت استاندار خراسان رضوی گفت: دهه فجر بازخوانی آرمان‌های انقلاب است و شناسایی آرمان‌ها و مأموریت‌ها امروز متوجه ما است.

دهه فجر بازخوانی آرمان‌های انقلاب اسلامی است

به گزارش مدیریت استراتژیک از تربت‌حیدریه، حجت‌الاسلام حجت گنابادی نژاد ظهر امروز در جمع راهپیمایان انقلابی این شهرستان اظهار کرد: این حضور پرشور نشان از تنفر تاریخی مردم ایران از آمریکا، انگلیس و ایادی استکبار است.

وی بابیان اینکه دهه فجر بازخوانی آرمان‌های انقلاب است و شناسایی آرمان‌ها و مأموریت‌ها امروز متوجه ما است، تصریح کرد: روزی مردم در مقابل رژیم پهلوی ایستادند و تاریخ معاصر ایران نشان می‌دهد هر جا ایرانیان خواستند روی پای ایستادند.

گنابادی نژاد همچنین به دوران پهلوی اول اشاره و اظهار کرد: رضاخان در جریان جنگ جهانی دوم مقابل شوروی و انگلیس که ایران را اشغال کردند، مقاومت نکرد، زیرا ایران به حیات خلوت شوروی و انگلیس تبدیل‌شده بود.

معاون استاندار خراسان رضوی با تأکید بر ضرورت جهاد تبیین، افزود: به هر تلاشی جهاد نمی‌گویند بلکه جهادی که برای مبارزه با دشمن جهاد است را جهاد تبیین می‌گویند

وی تأکید کرد: امروز مسئولیت ما در جهاد تبیین سنگین است و اگر بخواهیم در ایام دهه فجر وارد تبیین شویم موضوعات و مسائل زیادی است که می‌تواند تأثیرگذار باشد.

گنابادی نژاد گفت : امروز بعد از ۴۳ سال باید به مردم گزارش بدهیم که جمهوری اسلامی دو بال جمهوریت و اسلام دارد و جمهوری یعنی مشارکت مردم درصحنه که به برکت خون شهدا و باهمت والای مردم ۳۹ انتخابات برگزارشده و بیش از ۹۰۰ میلیون رأی به صندوق آرا انداخته‌شده است.

وی افزود: اگر امروز دشمنی‌های آمریکا، اسراییل و منافقین را در مقابل مسیر حرکت مردم ایران شاهدیم، بدان خاطر است که منافع خود را در ایران ازدست‌داده و مردم به باورهای دینی خود رجعت کرده‌اند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید