دانشگاه صنعتی شریف پای کار مهارت‌آموزی یک‌میلیون دانش‌آموز

مدیر همکاری‌های بین‌المللی و سازمانی ستاره شریف گفت: ستاره شریف در همکاری با قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر، در تلاش است، دسترسی ۳۰ هزار نفر را در سال اول و در افقی سه ساله یک میلیون نفر از نوجوانان و جوانان را به آموزش‌های ارائه شده از سوی دانشگاه صنعتی شریف برقرار کند.

دانشگاه صنعتی شریف پای کار مهارت‌آموزی یک‌میلیون دانش‌آموز

به گزارش مدیریت استراتژیک از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری، رویداد حضوری مسابقه بازیتو با حضور دانش‌آموزان مدارس استان چهارمحال و بختیاری و به میزبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان در محل سالن شهید لندی برگزار شد.

در این رویداد، دانش‌آموزان با نحوه عضویت در ستاره شریف، شرکت در مسابقه بازیتو و فرایند طراحی بازی‌های بُردگیم آشنا شدند.

دانش‌آموزان در قالب گروه‌های پنج نفره، در مدت زمان کوتاه، ایده و داستان یک بازی بردگیم را طراحی کرده و آن را ارائه کردند و به یک گروه برگزیده که با رای خود افراد منتخب شد، از سوی دانشگاه صنعتی شریف، جوایز ارزنده‌ای اعطا شد.

افشین امیریان، در این برنامه در مورد اهمیت کار گروهی گفت: دانش‌آموزان در قالب فعالیت‌های گروهی و مشارکت در کارگاه‌های آموزشی توانمندی‌های خود را افزایش می‌دهند تا بتوانند در آینده مهارت‌های بیشتری را کسب کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری افزود: آموزش و پرورش استان در راستای توسعه توانمندی‌های دانش‌آموزان، تلاش‌های ویژه‌ای انجام داده است.

علیرضا فراهانی نیز درباره ستاره شریف به‌عنوان بخشی از دانشگاه صنعتی شریف گفت: ستاره شریف به دنبال ارائه مهارت‌های نرم و آموزش‌های مرتبط با کسب‌وکار و کارآفرینی به تمام نوجوانان و جوانان کشور است.

مدیر همکاری‌های بین‌المللی و سازمانی ستاره شریف در راستای بسط ایده عدالت آموزشی اضافه کرد: ستاره شریف در همکاری با قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر، ذیل تفاهم‌نامه مشترک دانشگاه صنعتی شریف، ستاد توانمندسازی و تحول اجتماع‌محور ۲۰۲۰ محله و سازمان برنامه و بودجه کشور، در تلاش است، دسترسی ۳۰ هزار نفر را در سال اول و در افقی سه ساله یک میلیون نفر از نوجوانان و جوانان را به آموزش‌های ارائه شده از سوی دانشگاه صنعتی شریف برقرار کند.

پایان پیام/ ۶۸۰۳۵

دیدگاهتان را بنویسید