خبرهای خوش از بزرگترین تعاونی کشور در سی‌سخت از سود سهام تا اقدامات ریز و درشت عمرانی

رهامی مدیر عامل تعاونی برف و آفتاب دنا خبرهای خوش از بزرگترین تعاونی کشور در زمینه‌های مختلف داد.

خبرهای خوش از بزرگترین تعاونی کشور در سی‌سخت از سود سهام تا اقدامات ریز و درشت عمرانی

به گزارش مدیریت استراتژیک از سی‌سخت، سود سهام بزرگترین تعاونی کشور به حساب سهامداران این تعاونی واریز خواهد شد. رهامی مدیر عامل تعاونی برف و آفتاب دنا و عضو شورای اسلامی شهر سی سخت در گفت‌وگو با فارس گفت: برای دومین سال پیاپی به ازای هر سهم مبلغ یک میلیون ریال سود سهام به حساب سهامداران تعاونی برف و آفتاب دنا نزد بانک رفاه کارگران شعبه سی سخت به حساب سهامداران واریز گردید. رهامی عنوان کرد: سهامداران  بیش از بیست و پنج میلیارد ریال سرمایه غیر نقدی در این تعاونی دارند که ظرف سه سال گذشته فعالیت تعاونی، اقداماتی مانند بازسازی سکوهای کوه گل در ابتدای سال۱۳۹۸، رنگ آمیزی آلاچیق های واقع در کوه گل، بازسازی و سرامیک کف سرویسهای بهداشتی و خرید و نصب تعداد ۱۲ سنگ توالت، خرید و نصب درب فلزی برای سرویسهای بهداشتی، ساخت ۵۰ مترمربع دیوار با مصالح بلوک، سیمان، ماسه و پلاستر کاه گل جهت دیوار سکوهای کوه گل و دیوارههای داخل و بیرون آشپزخانه رستوران با رنگ آمیزی ضد آب صورت گرفته است.

رهامی گفت: ساخت دیوار دو طرفه هدایت آب حوض چشمه سردو به رودخانه، تسطیح و آماده سازی بیش از ۷۰۰۰ متر مربع پارکینگ چشمه سردو کوهگل، ساخت ۵۰ مترمربع سپتیک به ارتفاع یک متر و نصب کامل داخل آن بوسیله ایزوگام و سرپوش کردن آن با میلگرد، تیرچه و بتن، ساخت ۱۱دهانه مغازه(شش دهانه آن درسال ۱۴۰۱تخریب و جمع شد) و یک واحد رستوران با آشپزخانه بصورت کاملا بهداشتی با کف پوش سرامیک و فنداسیون بتن آرمه(میلگرد)به متراژ ۲۲۰مترمربع، نصب درب برقی جهت غرفه ها و دیوارها و سقف رستوران  بصورت  پی وی سی و نصب کامل پنجره و شیشه گذاری اطراف رستوران  با کلیه تجهیزات(آبگرمکن دیواری،کابینت،ظرفشویی صنعتی،نصب شیرآلات) از دیگر اقدامات بوده است.

وی افزود: تجهیز و نصب کلیه سرویسهای بهداشتی به شیرآلات دستشویی، ساخت و رنگ آمیزی ۲۳ عدد گلدان با مصالح سیمانی جلوی غرفه ها، کابل گذاری به طول ۴۰۰متر بصورت زیرزمینی از موتورخانه تا آلاچیقها، بازسازی جنب منبع آب شرب واقع در چشمه سردو کوه گل، بازسازی و بازگشایی جاده دسترسی چشمه میشی به کوه گل که  در سالهای۹۸و۴۰۱بر اثر وقوع سیل تخریب شده بود، مجوز و خرید انشعاب برق و آب جهت چشمه میشی و سرویسهای بهداشتی کوه گل، لایروبی سالیانه قسمتی از رودخانه کوه گل با همکاری روستاهای حومه بوسیله بیل مکانیکی و لودر و سمپاشی سالیانه درختان واقع در کوه گل از دیگر اقدامات بوده است.

رهامی گفت: تهیه و نصب تابلوهای راهنمای منطقه و علائم رانندگی، ساخت، نصب و تجهیز شیر آب(روشویی)  بر روی سکوهای چشمه سردو با مصالح سنگ تراور تن، لوله کشی جهت انتقال آب از سکوها تا آلاچیقها جهت سرویسهای بهداشتی به متراژ ۳۰۰ متر و ساخت دیوار جدا کننده منبع آب چشمه سردو از رستوران از اهم اقدامات این تعاونی بوده است. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید