جشنواره ملی ایده پردازان جوان دانشجو در فارس برگزار می‌شود

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از برگزاری نخستین جشنواره ملی ایده پردازان جوان دانشجو در این استان خبر داد.

جشنواره ملی ایده پردازان جوان دانشجو در فارس برگزار می‌شود

به گزارش مدیریت استراتژیک از شیراز، سعید یوسفی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی فارس در راستای برگزاری اجلاسیه امیران، سرداران و 15 هزار شهید این استان و کنگره شهدای دانشجو اقدام به تدوین و اجرای برنامه های متنوعی کرده است. 

وی افزود: بسیج دانشجویی استان فارس با توجه به محوریت برگزاری تعداد 120 پیش یادواره شهدای دانشجوی دانشگاهی در این اجلاسیه و با هدف دریافت ایده های ناب و جدید مخاطبان اقدام به طراحی برنامه ای با عنوان جشنواره ملی ایده پردازان جوان دانشجو با موضوع خلاقیت در برگزاری یادواره  شهدای دانشگاهی کرده است. 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس اضافه کرد: جشنواره ایده پردازان جوان دانشجو با هدف برنامه ریزی دقیق، هدفمند و متناسب با علاقه و ذائقه مخاطبان جوان دانشجو طراحی شده که با برگزاری کارگاه توجیهی آموزشی توسط اساتید مطرح و برجسته کشوری و استانی  است.

یوسفی تصریح کرد: شیوه برگزاری جشنواره با بارگذاری کلیپ کوتاه تصویری از ایده شرکت کنندگان در سایت آپارات، برای بررسی تعداد بازدید مردمی و کسب امتیاز لازم و ارسال لینک آن به دبیرخانه جشنواره واقع در قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس است.

وی بیان داشت: به ۵ نفر برتر جشنواره جوایز نفیسی اهدا می شود و به همه شرکت کنندگان  مدرک معتبر شرکت در کارگاه ایده پردازی اعطا و در باشگاه ایده پردازان قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی فارس عضو خواهند شد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه مهلت ثبت نام در جشنواره تا 12 اردیبهشت سال جاری است ادامه داد: زمان برگزاری  کارگاه آموزشی نیز چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه سال  1402 است.

یوسفی اضافه کرد: شماره تماس مجازی ایتا 09021392878  برای ثبت نام در نظر گرفته شده است. 

پایان پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید