تجمعات هواداری مقابل باشگاه‌ها؛ به نام مردم به کام جریان‌ سازها

برخی اتفاقات در تجمعات به ظاهر هواداری، به نظر می‌رسد با هدف دیگری رخ می‌دهند.

تجمعات هواداری مقابل باشگاه‌ها؛ به نام مردم به کام جریان‌ سازها

به گزارش خبرنگار ورزشی مدیریت استراتژیک، باشگاه استقلال طی سال‌های اخیر به خصوص یک سال گذشته به شدت درگیر مسائل مدیریتی بوده و چالش‌های زیادی را هم پشت سر گذاشته است. ضعف مدیران قبلی آبی‌ها در این مدت همواره بهانه‌ای برای تجمعات هواداران بوده اما با کمی تحقیق می‌توان متوجه شد که اغلب این افراد منسوب به جریانات فضای مجازی و گردانندگان آن‌ها و به نوعی هوادارنما هستند. دلیل اثبات این مساله نیز هجمه‌های شدید اخیر علیه علی خطیر است که به تازگی در راس امور مدیریت باشگاه قرار گرفته، این در حالیست که خطیر مدت زیادی نیست به عنوان سرپرست مدیرعاملی معرفی شده و طبیعی است که کار سختی در تامین منابع مالی و حل مشکلات تیم داشته باشد. این رفتار متاسفانه مورد جدیدی نیست و همیشه تعدادی چهره ثابت در تجمعاتی که اصلا به نظر نمی‌رسد مردمی و به اصلاح خودجوش باشند، حضور دارند.

در کل، تجمعاتی که به نام مردم و هواداران استقلال یا حتی پرسپولیس مقابل این باشگاه‌ها برگزار می‌شوند، چیزی به جز زحمت و دردسر برای این دو باشگاه پرطرفدار ندارند. از یک طرف باعث آشفتگی بیشتر در سطح مدیریت می‌شوند و از سویی اتفاقاتی که بعضا فیلم و عکس آن‌ها نیز منتشر می‌شود، به اعتبار و حیثیت آن باشگاه ضربه می‌زند.

روز گذشته مقابل باشگاه استقلال، اصرار عجیب یک هوادار برای پیدا کردن علی خطیر در صندوق عقب خودرو، سوژه‌ای شد تا حداقل در فضایی مجازی هجمه‌های بیشتری علیه آبی‌ها به وجود بیاید و حتی مجموعه این باشگاه نیز مورد تمسخر قرار بگیرد.  

دیدگاهتان را بنویسید